دستگاه حجم دهنده لب PLP

Untitled-88

در عرصه ی زیبایی صورت،متخصصان اکنون روش های قدیمی را با روشهای جدید در افزایش حجم لب و فرم دهی مناسب لب به طور دلخواه و قابل تنظیم جایگزین کرده اند.شما می توانید به این روش زیبایی خاصی به لب های خود بدهید تا مورد توجه دیگران قرار گیرید…..

Beautiful-Candice-Swanepoel

خانم هایی که لب های باریک و کم فرمی دارند،می توانند برای حضور در مهمانی ها یا فرم دهی و بزرگ تر شدن لب ها به صورت همیشگی در اجتماع خود،از این دستگاه در جلسات مختلف توصیه شده استفاده نمایند تا بتوانند به اندازه دلخواه لب های حجیم تر و خوش فرمی داشته باشند.

طبق نظر پزشکان با توجه به وجود عضلات بسیار کوچک در بافت لب،می توان با افزایش حجم این عضلات به بزرگتر کردن حجم لب ها دست پیدا کرد که این عمل با سرعت بسیار بالا انجام می شود مکانیزم کارکرد تمام دستگاه های پروتز لب بر اساس همین نظریه علمی می باشد.خانم های محترم، استفاده صحیح،به موقع و انجام دقیق دستور العمل های عملکرد دستگاه در زیبایی،ماندگاری و جلوگیری از مسائل دیگر لازم و ضروری می باشد
unnamed--7595e5fd14

در۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۰ میلادی طی بررسی ها و برگزاری همایش  علمی با موضوعیت عمل های زیبایی و عوارض آن و با حضور اعضا انجمن جراحان زیبایی اروپا در شهر پاریس فرانسه تزریق ژل و چربی در بافت لب به دلیل  درد آور بودن عمل تزریق،نا همگونی ایجاد شده،التهابات ناشی از تزریق،ترکیدگی لب، گلوله گلوله شدن ژل در لب،حساسیت زا بودن مواد تزریقی،عدم رضایت ۸۶% از افراد بعد ار انجام تزریق و …. منسوخ اعلام شد و از ان پس روش های طبیعی افزایش حجم لب در اروپا ،طرفداران بی شماری پیدا کرد و انواع دستگاه های پروتز  لب با برندهای تجاری مختلف وارد بازار محصولات زیبایی اروپا شدند این دستگاه ها در ۲ نوع مکانیکی و الکتریکی در دنیا تولید می شوند.
2998b7eedbdoktor_1

 

 

Tags:

You may also like...

0 thoughts on “دستگاه حجم دهنده لب PLP”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

حجم دهنده لب

حجم دهنده لب

دستگاه حجم دهنده لب plp

امروز دستگاه های حجم دهنده لب جایگزین قطعی تزریق ژل و چربی در بافت لب به حساب می آید. قیمت مناسب دستگاه پروتز لب plp نسبت به عمل تزریق ژل و از همه مهم تر بدون عارضه بودن و استفاده آسان از این دستگاه باعث شده است که اکثر کشور های اروپایی مورد استقبال قرار بگیرد. شما هم می توانید از این تکنولوژی روز دنیا جهت هرچه زیبا تر شدن خودتان بهره مند شوید.


طبق نظر پزشکان با توجه به وجود عضلات بسیار کوچک در بافت لب،می توان با افزایش حجم این عضلات به بزرگتر کردن حجم لب ها دست پیدا کرد که این عمل با سرعت بسیار بالا انجام می شود مکانیزم کارکرد تمام دستگاه های پروتز لب بر اساس همین نظریه علمی می باشد.

هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب
تمام