دستگاه پروتز لب در اروپا

852

دستگاه پروتز لب در اروپا

در۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۰ میلادی طی بررسی ها و برگزاری همایش  علمی با موضوعیت عمل های زیبایی و عوارض آن و با حضور اعضا انجمن جراحان زیبایی اروپا در شهر پاریس فرانسه تزریق ژل و چربی در بافت لب به دلیل  درد آور بودن عمل تزریق ;نا همگونی ایجاد شده ; التهابات ناشی از تزریق ; ترکیدگی لب; گلوله گلوله شدن ژل در لب ; حساسیت زا بودن مواد تزریقی ; عدم رضایت ۸۶% از افراد بعد ار انجام تزریق و …. منسوخ اعلام شد و از ان پس روشهای طبیعی افزایش حجم لب  در اروپا طرفداران بی شماری پیدا کرد و انواع دستگاه های پروتز  لب با برندهای تجاری مختلف وارد بازار محصولات زیبایی اروپا شدند این دستگاهها در ۲ نوع مکانیکی و الکتریکی در دنیا تولید میشوند.
دستگاه plp در اروپا
از آن پس شرکت های مختلفی در اروپا و امریکا اقدام به ساخت دستگاه های پروتز لب کردند و آمار فروش چشمگیر این محصولات در مدت زمان کوتاه در سال ۲۰۱۱ باعث شد تعداد شرکت های تولید کننده این دستگاهها به بیش از ۳۰ شرکت برسند مکانیزم کارکرد همه دستگاهها به شکلی واحد بوده و تفاوت آنها فقط در نحوه طرحی آنها می باشد. این دستگاه ها با کارکرد بر روی عضلات و بافت اسفنجی لب بدون هیچگونه درد و عوارض  باعث افزایش چشمگیر  حجم لب می شود از دستگاه های پروتز لب می توان در ۲ حالت حجم موقت و حجم دائم استفاده کرد و دائم و موقت بودن بودن حجم لب بستگی به مدت زمان استفاده و طول درمان در حالت دائم دارد
دستگاه پروتز لب در سراسر اروپا
طبق نظر پزشکان با توجه به وجود عضلات بسیار کوچک در بافت لب  , میتوان با افزایش حجم این عضلات به افزایش حجم لب دست پیدا کرد که این عمل با سرعت بسیار بالا انجام می شود مکانیزم کارکرد تمام دستگاه های پروتز لب بر اساس همین نظریه علمی میباشد.

 

Tags:

You may also like...

هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب
تمام