چرا از دستگاه پروتز لب استفاده می کنیم؟

7411

چرا از دستگاه پروتز لب استفاده می کنیم؟

استفاده از دستگاه پی ال پی کاملا بدون درد و عوارض بوده و مهمترین ویژگی این دستگاه این است که حجمی که می خواهید به لبتان بدهید کاملا به اختیار خودتان است. این دستگاه جایگزین قطعی ژل و چربی در اروپا بوده و همچنین بسیاری از پزشکان در اواسط سال ۲۰۱۲ تا کنون در ایران از این دستگاه مطمئن و بی خطر استفاده می کنند. افرادی که در حال حاضر از فرم لبهای خود راضی نیستند و به دنبال حجیم تر کردن لبهای خود هستند، مجبورند در لبهای خود ژل یا چربی تزریق کند و هزینه های سنگین بابت این کار پرداخت کنند می توانند با روش قدیمی، مضر و درد آور تزریق ژل و چربی خداحافظی کنند و به جای آن از دستگاههای پروتز لب استفاده کنند. بافت لب انسان از چند بخش تشکیل شده است:

•پوسته رویی الاستیک و قابل انعطاف

•بافت چربی

•رگهای خونی

•بافت عضلانی(عضلات اسفنجی)

نحوه شکل گیری و قرار گیری بافت لب به گونه ای است که امکان افزایش حجم آن وجود دارد ،لب انسان دارای تعداد زیادی عضلات اسفنجی بسیار کوچک و حساس در بافت خود می باشد که مانند تمام عضلات بدن قابلیت افزایش حجم را دارد با این تفاوت که عضلات موجود در لب بسیار حساس و کوچک هستند و به سرعت افزایش حجم پیدا می کنند و به علت کوچک بودن و بالا بودن تعداد عضلات ماندگاری آنها نیز بسیار بالاست.

افزایش حجم عضلات لب باعث افزایش ۱۰۰% حجم کل لب می شود. مزیت افزایش حجم لب با این روش این است که عضلات اسفنجی کل لب به طور یکنواخت و هماهنگ و طبیعی حجیم می شود و همچنین افزایش تعداد سلولهای زنده در بافت لب را نیز به همراه دارد این مسئله اثبات شده علمی در سال ۲۰۱۲ تحولی شگرف در عرصه زیبایی به حساب می رود که تمامی روشهای قدیمی افزایش دهنده حجم لب را مردود کرده است. بسیاری از هنرمندان هالیوودی از این دستگاه ها برای زیبا تر شدن خود استفاده میکنند.

 

دستگاه پروتز لب

دستگاه پروتز لب

Tags:

You may also like...

0 thoughts on “چرا از دستگاه پروتز لب استفاده می کنیم؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب
تمام