عوارض تزریق ژل همراه با فیلم

syringe injection beauty concept
closeup beautiful woman face, syringe injection to lips beauty concept

در سال ‌های اخیر روش ‌های مختلفی برای برجسته کردن لب ها معرفی شده که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است که برخی از آن ها دائمی و برخی دیگر موقتی هستند.

شایع‌ ترین روش حجیم سازی در سال ‌های اخیر تزریق ژل است. این در حالی است که متخصصان پوست و مو تاکید فراوانی بر عوارض ناشی از تزریق ژل‌های غیر استاندارد به وسیله افراد غیر متخصص دارند.

دکتر محمد علی نیلفروش زاده رئیس مرکز تحقیقات پوست و سالکدر گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری دانشجویان ایران، ضمن بیان مطلب فوق افزود: در برخی از این روش‌ ها با وارد کردن مواد طبیعی مثل چربی یا مصنوعی مثل ژل ‌ها به درون لب بر حجم آن افزوده می‌ شود اما در روش جراحی، بخشی از پوست بیرون لب به موازات خط لب برداشته می‌ شود و خط لب به محل برش دوخته شده و با این کار لب ‌ها برجسته ‌تر می‌ شود.

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: تزریق ژل‌ های دائمی با ترکیب پلی آمینوگلیکان با عوارض بسیار جدی همراه است که امروزه کاربرد آن ها منسوخ شده است. البته لازم به یاد آوری است، با توجه به این که لب ‌ها دارای خون رسانی بالایی بوده و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده باید بسیار دقیق انتخاب شود.

وی خاطر نشان کرد: اغلب ژل‌ ها از ماده ‌ای به نام هیالورونیک اسید هستند که  برای لب ‌ها مضر است اما شبیه هر تزریق دیگری در ناحیه صورت، احتمال ایجاد عوارض آلرژیک، درد حین تزریق و پس از آن، تورم، کبودی لب‌ ها و حتی احتمال نتایج نامطلوب ‌تر از جمله غیر قرینگی، در صورت تزریق با حجم نامناسب، وجود دارد.

چند فیلم که از تزریق ژل به لب است  را مشاهده کنید و خودتان عوارض و درد ناشی از این عمل را حس کنید.You may also like...

0 thoughts on “عوارض تزریق ژل همراه با فیلم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب
تمام