هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب

راز زیبایی فرم لب به صورت طبیعی

sa87dyioa

سوالات متداول

سوالات متداول دستگاه پروتز لب

سوالات متداول – دستگاه پروتز لب plp  هرگونه سوالات یا موضوعی در مورد دستگاه پروتز لب پی ال پی دارید را می توانید در سوالات زیر پاسخ بگیرید دستگاه پروتز لب مناسب تمامی افراد می باشد.

دستگاه پروتز لب plp

  • با سلام من قبلا از فروشگاه شما محصولات دیگری را خریداری کردم که همگی دارای یک سال گارانتی بودند آیا دستگاه پروتز لب plp هم گارانتی دارد یا نه؟
  • تمامی اجناس فروشگاه مهر ایده دارای گارانتی میباشند دستگاه پروتز لب plp نیز دارای یک سال گارانتی میباشد چنانچه دچار نقص گردد شامل گارانتی تعمیر یا تعویض قرار می گیرد.
  • آیا دستگاه پروتز لب plp برای همه لبها با فرم های مختلف کاربرد دارد؟
  • بله همه لبها تشکیل شــده از بافت چربـی و عضلات اسفنجی است،پس هیچ فرقـی نمی کند.
  • می خواستم بپرســم که مثلا اگر این دستــگاه کارایی نداشت چه عوارضی دارد؟من شنیــده ام دوستام میگن باعث کبودی و یا بدفرم شدن لب میشه؟
  • دستگاههای پروتز لب در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرند و در حال حاضر در کشورهای اروپایی به عنوان جایگزینی مناسب برای تزریق ژل و چربی در لب می باشد این دستگاه هیچ گونه عوارضــی ندارد و اینکه استــفاده از این دستگاه باعث کــبودی لب و بدفرم شدن لب می شود ساخته ذهن کسانی است که یا بی اطلاع اند یا متــاسفانه آگاهانه و در جهت منافع شخصی چنین شایعاتی را نشر می دهند.

سوالات متداول دستگاه پروتز لب

برای ادامه سوالات متداول به اینجا کلیک کنید.

Tags:

You may also like...

0 thoughts on “سوالات متداول دستگاه پروتز لب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

حجم دهنده لب

حجم دهنده لب

دستگاه حجم دهنده لب plp

امروز دستگاه های حجم دهنده لب جایگزین قطعی تزریق ژل و چربی در بافت لب به حساب می آید. قیمت مناسب دستگاه پروتز لب plp نسبت به عمل تزریق ژل و از همه مهم تر بدون عارضه بودن و استفاده آسان از این دستگاه باعث شده است که اکثر کشور های اروپایی مورد استقبال قرار بگیرد. شما هم می توانید از این تکنولوژی روز دنیا جهت هرچه زیبا تر شدن خودتان بهره مند شوید.


طبق نظر پزشکان با توجه به وجود عضلات بسیار کوچک در بافت لب،می توان با افزایش حجم این عضلات به بزرگتر کردن حجم لب ها دست پیدا کرد که این عمل با سرعت بسیار بالا انجام می شود مکانیزم کارکرد تمام دستگاه های پروتز لب بر اساس همین نظریه علمی می باشد.
تمام