دکتر بهروز باریک‌بین (عوارض تزریق)

651_885

651_885متخصص پوست و مو و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

در میان بیماران مراجعه‌کننده به کلینیک‌های پوست و مو برخی افراد واقعا درصدد درمان بیماری‌های پوست و موی خود هستند ولی بسیاری از افراد برای بهترشدن چهره‌شان به کلینیک پوست مراجعه می‌کنند. بیشتر این افراد دوست دارند لب‌ها و گونه‌های برجسته‌تری داشته باشند و از پزشکشان می‌خواهند که برایشان تزریق‌های حجم‌دهنده را انجام دهند. ما به‌عنوان متخصص پوست در وهله اول تلاش می‌کنیم بیماران را از این عمل‌ها منصرف کنیم. در این میان بیمارانی هستند که برای رفع عوارض تزریق‌های قبلی به ما مراجعه می‌کنند که درمان این بیماران به مراتب دشوارتر است و در بسیاری از موارد ما مجبور هستیم این مواد را از گونه یا لب بیمار بیرون بکشیم. 

 

Tags:

You may also like...

0 thoughts on “دکتر بهروز باریک‌بین (عوارض تزریق)”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

هشدار :

هشدار

مشتریان گرامی : توجه داشته باشید که اخیراً سایت متفرقه زیادی اقدام به فروش غیر قانونی نمونه تقلبی دستگاه پروتز لب با نام plp یا نام های دیگر می کنند که به دلیل غیر استاندارد بودن دستگاه عوارضی را برای خریداران به همراه داشته است.

لذا توجه داشته باشید که تنها نمایندگی رسمی و فروش دستگاه پروتز plp اصل تحت لیسانس فرانسه و مومتاژ تایوان و با یکسال گارانتی اصل شرکتی فقط و فقط در وب سایت www.plplip.ir می باشد.

هوشمندانه و با دقت خرید کنید!

تلفن های تماس : 02128421500

پروتز لب

دستگاه پی ال پی
پی ال پی، دستگاه الکتریکی پروتز لب است که دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.
ادامه مطلب
تمام