دستگاه پروتز لب plp

دستگاه پروتز لب plp – فیلم عملکرد :


توجه داشته باشید که این ویدیو های موجود در این سایت متعلق به نمایندگی رسمی دستگاه پروتز لب plp در ایران به آدرس وب سایت : www.plplip.ir می باشد و در صورتی که شما مشتریان گرامی اقدام خرید این محصول را از سایت های کنید نمایندگی رسمی پروتز لب پی ال پی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کیفیت و اصل بودن دستگاه خریداری شده از جانب شما بر عهده نمی گیرید.

(با دقت و هوشمندانه خرید کنید)

دستگاه پروتز لب plp

فیلم زیر نحو عملکرده دستگاه پروتز لب plp را نمایش می دهد این فیلم توسط یکی از مشتریان عزیز دستگاه پروتز لب plp برای ما ارسال شده است و تاثیر گذاری قبل و بعد از دستگاه پروتز لب را در آن به طور کامل و واضع و بدون قعطی مشخص می باشد.

این دستگاه با مکانیزم ساکشن و ویبریشن بدون هیچ درد و عوارضی به لب ها حجم طبیعی می دهد که این حجم قابل تنظیم است و به طور دائم و موقت این حجم لب برای شما ماندگاری دارد، همچین دستگاه پروتز لب plp تحت لیسانس کشور فرانسه و مونتاژ کشور تایوان می باشد که از لحاظ علمی و پزشکی ثابت شده است که در زیر یکی از فیلم های زیر نمایش داده شده است.

فیلم کار کرد دستگاه

معرفی دستگاه plp در برنامه پزشکی دکتر لایف

تکنولوژی بکار رفته در دستگاههای پروتز لب روز به روز در حال پیشرفت است و ما اکنون نحوه کارکرد به روزترین دستگاه حجم دهنده لب دنیا یعنی دستگاه پروتز لب PLP را به شما معرفی می کنیم. در این مقاله وسیله ای ایمن و تایید شده به شما معرفی می گردد که نیاز زیبایی شما برای داشتن فرم لب های برجسته و بزرگتر و زیبا شدن بهتر صورت بر طرف شود، تمامی دستگاههای پروتز لب تولید شده در سراسر دنیا بر پایه این نظریه اثبات شده علمی طراحی شده اند که تاثیر مستقیم و ۱۰۰% بر روی حجم عضلات لب و در نتیجه حجم کل لب را داشته باشند.

تصاویر قبل و بعد استفاده از دستگاه plp

دستگاه الکتریکی پروتز لب پی ال پی برای شما این امکان را فراهم میکند که بدون درد و عوارض کاملا تضمینی و با هزینه بسیار مناسب لب های حجیم و جذاب داشته باشیم.
دستگاه الکتریکی پروتز لب plp اصل با یک سال گارانتی تنها در نمایندگی رسمی ایران شرکت مهر ایده به فروش می رسد برای ثبت سفارش دستگاه پروتز لب پی ال پی با شماره زیر تماس بگیرید :

تلفن سفارش : ۰۲۱۲۸۴۲۱۵۰۰

ایدی تلگرام: smart_question@

سفارش دستگاه پروتز لب plp

خرید دستگاه پروتز لب plp

 

دستگاه پروتز لب پی ال پی دارای یک موتور اصلی می باشد که با برق کار می کند ( لازم به ذکر است که جریان برق به هیچ عنوان با لب شما در تماس نیست )

پروتز لب

دستگاه حجم دهنده لب دارای یک محفظه کوچک است که به موتور دستگاه متصل می شود و در واقع کار اصلی را این محفظه کوچک انجام می دهد.

شما فقط کافی است که با توجه به CD آموزشی و کاتالوگ راهنما داخل پکیج دستگاه محفظه مخصوص را بر روی لبهای خود قرار داده و بقیه کار را به دستگاه پروتز لب PLP بسپارید، تا حجم باور نکردنی لب خود را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که مقدار افزایش حجم لب کاملا در اختیار شماست. همچنین از دستگاه پروتز لب میتوان در ۲ حالت استفاده کرد،حالت موقت و حالت دائم دستگاه پروتز لب برروی عضلات اسفنجی لب تاثیر می گذارد و به هیچ عنوان به بافت لب آسیب نمی رساند و یکی از بهترین مزیت های این دستگاه این است که وقتی حجم لب شما بعد از مدتی از بین رفت ،فرم لبهایتان به حالت اول باز خواهد گشت و به هیچ عنوان لبهای شما افتاده و بد فرم نمی شود. از این دستگاه همیشه و به مدت طولانی می توانید استفاده کنید و هیچ گونه عوارض و مشکلی برای شما نخواهد داشت. همچنین از یک دستگاه چند نفر از اعضای خانواده شما میتوانند استفاده کنند. ادامه مطلب… دستگاه پروتز لب پی ال پی دستگاه حجم دهنده لب پی ال پی با قدرت تنظیم شده و طراحی دقیق محفظه مخصوص با استفاده از تکنولوژی دهش و دمش هوای محبوس شده در محفظه و ایجاد خلاء فیزیکی به عمق بافت عضلات لب تاثیر مستقیم می گذارد و با کارایی ۱۰۰% آزمایش شده بر روی لب تمام افراد،فرمی حجیم، جذاب و زیبا رو بوجود می آورد. به جای هزینه های تزریق ژل و چربی ابتدا یک بار دستگاه حجم دهنده لب را امتحان کنید تا زیبایی لبهای خود را درکمترین زمان ممکن به دست آورید.

تلفن سفارش : ۰۲۱۲۸۴۲۱۵۰۰

ایدی تلگرام: smart_question@

سفارش دستگاه پروتز لب plp

خرید دستگاه پروتز لب plp

 

دستگاه پروتز لب

سال ۲۰۱۱ میلادی افرادی که در حال حاضر از فرم لبهای خود راضی نیستند و به دنبال حجیم تر کردن لبهای خود هستند، مجبورند در لبهای خود ژل یا چربی تزریق کند و هزینه های سنگین بابت این کار پرداخت کنند می توانند با روش قدیمی، مضر و درد آور تزریق ژل و چربی خداحافظی کنند و به جای آن از دستگاههای پروتز لب استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. دستگاه پروتز لب plp

تلفن سفارش : ۰۲۱۲۸۴۲۱۵۰۰

ایدی تلگرام: smart_question@

سفارش دستگاه پروتز لب plp

خرید دستگاه پروتز لب plp

 

دستگاه پروتز لب plp
star

Rated 4.7/5
based on 1105 reviews

برچسب :

تمام